Domača stran

Team Olympiad Slovenj Gradec 20.9.2014

V soboto, 20. septembra, je na mestnem stadionu v Slovenj Gradcu potekala prireditev v okviru projekta Team Olympiad.

Prireditve se je udeležilo 13 ekip, izvajalec prireditve pa je bilo Športno društvo Sele-Vrhe.

Ekipne olimpiade so udeležili tudi se predstavniki Organa upravljanja in Skupnega tehničnega sekretariata skupaj s programskimi partnerji, predstavnikom avstrijske deželne vlade in predstavnico Organa za potrjevanje.

Udeležence ekipne olimpijade so v okviru kratkega uvodnega govora pozdravili podpredsednik Olimpijskega komiteja Slovenije, g. Bogdan Gabrovec, vodja programa OP SI-AT 2007-2013, ga. Laura Lahj Rauter ter predsednica Športne zveze Slovenj Gradec, ga. Mojca Verhovnik

Prireditev je eden izmed vrste dogodkov namenjenih povezovanju rekreativnih športnikov in ostale zainteresirane javnosti ter krepitvi olimpijskega duha na čezmejnem programskem območju.

Razglasitev rezultatov je potekala na Trgu svobode v Slovenj Gradcu, kjer je bilo dogajanje vključeno v sklop aktivnosti ob občinskem prazniku.

Prispevek o dogodku je bil 22. septembra 2014 objavljen v okviru oddaje šport na RTV SLO

OP SI-AT INVESTING multiling rgb

Utrinki s prireditve